neděle 28. února 2016

Střípky štěstí (1)

Po vzoru Berry jsem se rozhodla vybrat okamžik(y) radosti z každého dne v týdnu a sepisovat je.

1. Příprava na křest, studentská mše. Vždycky mě to nabije.
2. Keramický kroužek pro autisty - poprvé. Byla jsem dost nesvá a hlavně nejsem dost umělecky schopná, abych pomáhala někomu dalšímu s výtvory. A taky moc nevím, jak se správně chovat. Ale ozkouším to.
3. Kino s přítelem a pak procházka kolem Petrova. Výhled na večerní Brno!
4. Unavený, ale spokojený přítel.
5. Cesta domů (mám ráda západ slunce při vyjíždění z Brna)
6. Výroba dalších hrnečků. Úprava sebe sama (zvládla jsem pěkný účes!). Oslava - věnování času malé sestře.
7. Pletení. Děti.

5 komentářů:

 1. No ne... :-) To je krása, teď bych nejraději vyskočila do stropu!
  Lenočka vyzvala na FB mou kamarádku, která vyzvala mě. Prvně se mi nechtělo, ale pak jsem to pojala po svém, když to v minulosti na blogu bylo. A Lenočka si začala malovat větvení, kdo koho motivoval a jak se to šířilo a byla z toho strašně nadšená. Takže teď jsi její štěstí znásobila :-)

  OdpovědětVymazat
 2. Málokto vie, že venovaniu času deťom a postihnutým ľuďom prináša veľký pocit spokojnosti, šťastia a zadosťučinenia. Strašne rada s nimi trávim čas, lebo mi to príde, že čím viac im ho dám ja, tým viac pozitivity dostanem od nich... :-)

  OdpovědětVymazat
 3. příprava na křest? :O ooo :) na čem jste byli v kině? :)

  OdpovědětVymazat
 4. Tento "projekt" je skvělý, také jsem to jednu dobu psala... Dosti nepravidelně, ale psala. Možná bych se k tomu mohla vrátit. Ohlédnutí zpátky nám totiž připomene mnoho skvělých momentů a záležitostí.

  OdpovědětVymazat
 5. Tak tohle je super, jen tak dál :-)
  Já jsem od kamarádky dostala na Vánoce diář a jelikož jsme si dárky předaly až po Vánocích a já už diář koupený měla, využila jsem ten její přesně pro temehle účel. Každý den se tam snažím psát min. 3 pozitivní věci dne ;) Možná z toho na konci roku udělám nějaký závěr a hodím to do článku na blog...

  OdpovědětVymazat

Děkuji za Tvůj komentář :)